Bramy garażowe segmentowe

Nowoczesne bramy segmentowe zaprojektowane i wykonane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną.

Konstrukcja bramy garażowej segmentowej cechuje funkcjonalność i wygoda użytkowania. Otwierają się pionowo w górę i pozostają pod stropem. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają możliwość wykorzystania miejsca do ostatniego centymetra, zarówno przed garażem jak i w środku.

Współczynnik
przenikania ciepła:

Współczynnik
tłumienia dźwięku:

Grubość
panela:

Gwarancja KoloryKolory RAL
i okleina

Uk=1,07 W/m2xK

Rc=23 dB

40mm

2 lata Zobacz paletę RAL

Różne kształty otworu garażowego:

Rodzaje bram

Kolorystyka bram segementowych

U Nas zamówisz bramę segmentową, w kolorze jakiego szukasz.

Oprócz standardowych kolorów takich jak biały (RAL 9016) i brązowy (RAL 8014), oferujemy również bramy garażowe segementowe w dowolonym kolorze lub oklenie z palety RAL, przez co brama będzie dopasowana do koloru elewacji, okien lub rolet zewnętrznych.

Kolory powierzchni

Przetłoczenia